Vítejte na stránkách obce Naše Obec 4.

Sběr odpadu

Dobročiná akce k zlepšení životního prostředí.

Putování za Ježíškem

Prohlédněte si fotogalerii z cesty za ježíškem.

Pečení domácího chlebaa

V naší obci se uskutečnila soutěž domácího chleba.

Sportovní den

Sportovní den proběhl s velkým zájmem v Naší Obci.

Čarodějnice

Čarodějnice letos bohužel neproběhly kvůli koronaviru.

Vítání jara

Vítání jara proběhlo i v naší obci.

Zahrádkářská výstava

Naše Obec Vás srdečně zve na zahrádkářskou výstavu. Uskuteční se v restauračním zařízení. Pokud máte vlastní vzorky, můžete se na místě přihlásit do soutěže. Pokud se přihlásíte můžete se zúčastnit také hodnocení vzorků a z toho vyjde vítěz letošní zahrádkářské výstavy. Občerstvení zajištěno.

Slivoviciáda

Naše Obec Vás srdečně zve na slivoviciádu. Uskuteční se v restauračním zařízení. Pokud máte vlastní vzorky, můžete se na místě přihlásit do soutěže. Pokud se přihlásíte můžete se zúčastnit také hodnocení vzorků a z toho vyjde vítěz letošního slivoviciády. Občerstvení zajištěno.

Vinobraní

Naše Obec Vás srdečně zve na vinobraní. Uskuteční se v restauračním zařízení. Pokud máte vlastní vzorky, můžete se na místě přihlásit do soutěže. Pokud se přihlásíte můžete se zúčastnit také hodnocení vzorků a z toho vyjde vítěz letošního vinobraní. Občerstvení zajištěno.

Koncert

Koncert kapely No Band se uskuteční 18.7.2020 ve sportovním areálu. Kapela začne hrát v 19:00 a předpokládaný konec je 22:00. Občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečne zváni.

Dětský den

Naše obec pořádá dětský den. Pro děti i rodiče jsou připraveny zábavné hry. Všichni jste srdečně zváni. Občerstvení zajištěno.

publikováno: 12. 5. 2019 17:47,