Vítejte na stránkách obce Naše Obec 4.

Proti Jablůnkovu za dva body
  • 153

Ve druhém utkání na půdě soupeře po sobě jsme chtěli získat alespoň nějaký bodík, ale narazili jsme na velezkušený tým s řadou hráčů, kteří hráli podstatně vyšší soutěže. I přesto jsme ale díky dvěma brankám ve druhé půli brali všechny body.

Letecký den
  • 185

Na našem letišti se uskutečnil již pátý ročník leteckého dne malých letadel. Jako každý rok nás čeká, věřme že velmi povedená akce, která přiláká do naší obce spoustu návštěvníků.

Vítání jara
  • 182

Vítání jara proběhlo i v naší obci. Všichni jsme si tuto událost náremně užili.

publikováno: 16. 8. 2020 22:25,

Novinky z

• začíná v - končí v
  • Obecní úřad

Pečení domácího chleba

Pečení domácího chleba.

• 185

Letecký den

• 183

Sportovní den

Sportovní den proběhl s velkým zájmem v Naší Obci.