Vítejte na stránkách obce Naše Obec 4.

Letecký den

• OI admin
  • 186

Na našem letišti se uskutečnil již pátý ročník leteckého dne malých letadel. Jako každý rok nás čeká, věřme že velmi povedená akce, která přiláká do naší obce spoustu návštěvníků.

Letecký den

Z nabídky tak podle médií mizí třeba i filmová klasika Jih proti Severu z roku 1939, který společnost HBO v reakci na protesty proti rasismu po Floydově smrti dočasně stáhla v úterý.

„Jih proti Severu je produktem své doby a zobrazuje některé etnické a rasové předsudky, které byly bohužel v americké společnosti běžné. Tato rasistická vyobrazení byla špatná tehdy a jsou špatná dnes. Cítili jsme, že ponechání titulu bez vysvětlení a odsouzení by bylo nezodpovědné,“ sdělila podle časopisu Variety společnost. Podle ní se film do nabídky vrátí, avšak s upozorněním na historický kontext a odsouzení rasistických scén.

Zdroj: https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/filmy-internet-rasismus.A200610_133049_filmvideo_spm

Novinky z

• začíná v - končí v
  • Obecní úřad

Pečení domácího chleba

Pečení domácího chleba.

• OI admin
  • 184

Sportovní den

Sportovní den proběhl s velkým zájmem v Naší Obci.